U susretu 2. kola Hrvatski Telekom Prve Lige Istra 1961 je u Zaprešiću pobijedila Inter sa 2:0 (0:0).

Sve do 83. minute mreže su mirovale, a tada je za vodstvo zabio Mario Ćuže, 20-godišnji napadač Dinama na posudbi u Istri. Krenuo je s loptom iz svoje polovice, uz malo sreće stigao sve do šesnaesterca i pogodio za vodstvo.

Minutu kasnije Einar Galilea je dobio drugi žuti karton, ali Inter nije iskoristio igrača više. Gol je pao na drugoj strani – Ćuže je drugim golom u sudačkoj nadoknadi riješio pitanje pobjednika. Zabio je na sličan način, brzim trkom pobjegao je Interovoj obrani i matirao vratara Žigu Freliha.

Za Puljane je to prva pobjeda ove sezone nakon što su na otvaranju sezone izgubili na Poljudu od Hajduka (0:2), dok je Inter u prvom kolu odigrao 1:1 protiv Gorice, a sada upisao poraz na svom travnjaku.