Iza veslača i veslačica VK Neretvanski gusar je natjecateljski ispunjen vikend. U subotu je u Zadru posada osmeraca sudjelovala u 9. Jadranovu dvoboju osmeraca, a u nedjelju su sudjelovali u 1. Mini kupu VSD Dalmacija koji je održan na Ramskom jezeru u kojem su zauzeli ukupno prvo mjesto u kategoriji kadeti B.

Na regatnoj stazi u zaadrskim Jazinama naši juniori su u prvoj utrci izgubili od posade Jadrana iz Zadra, dok su pobijedili drugu utrku u dvoboju sa posadom Jadrana iz Rijeke.

Na mini kupu na Ramskom jezeru ostvarili su sljedeće rezultate:

• Anja Žderić i Martina Obšivač, u dvojcu na pariće – juniorke B, osvojile su 3. mjesto
  • Dora Zvonić, Anja Pokrajac, Lucija Boras i Gabriela Bubalo, u četvercu na pariće – kadetkinje KŽA, osvojile su 1. mjesto
  • Lana Bajo, u skifu – kadetkinje KŽB, osvojila je 2. mjesto
  • Borna Brečić i Mateo Jakić, u dvojcu na pariće – kadeti KMA, osvojili su 3. mjesto
  • u istoj utrci dvojaca na pariće – kadetkinje KŽB nastupale su čak naše 3 posade, koje su osvojile prva tri mjesta: Maris Gluščević i Ema Bebić, 1. mjesto, Lara Volarević i Laura Mijić, 2. mjesto i Josipa Begić i Lea Dominiković, 3. mjesto
  • Josip Jurić, u skifu – kadeti KMB, osvojio je 2. mjesto
  • Luka Antonio Klobučić, u skifu – kadeti KMB, osvojio je 3. mjesto
  • u utrci dvojaca na pariće – kadeti KMB nastupile su dvije naše posade, od kojih su: Luka Rajič i Marin Rajič, osvojili su 2. mjesto, a Vid Vučić i Petar Prskalo, osvojili su 3. mjesto