Sinoć su na Orašini odigrane polufinalne utakmice Malonogometnog memorijalnog turnira Eugen Erjauc. U večerašnjem finalu sastat će se ekipe UL Jerkovac i CB Ćakula.

U prvoj polufinalnoj utakmici sastali sus e MNK Crni Put i UL Jerkovac. Svjesne rizika, obje su ekipe ušle oprezno tako da u prvom poluvremenu nismo vidjeli ni jedan pogoadk. Slično je počelo i drugo poluvrijeme. Onda je prvi načeo mreću Duje Mekao (Jerkovac) i golijada je krenula… Crni put je preuzeo inicijativu i kad su svi očekivali kraj ukazao se Luka Borovac i poravnao rezultat. Na semaforu je pisalo 1:1 pa se prišlo izvođenju penala u kojem su Jerkovčani bili uspješniji (3:2) i zasluženo su ušli u svoje drugo finale na Orašini.

U drugoj utakmici snage su odmjerili ekipa CB Ćakula, vođena sa klupe najtrofejnijim trenerom turnira Ivanom Popovićem Popom, i mlada ekipa Ispod Strehe predvođena ONK-ovim dijamantom Stipanom Marevićem. I u ovoj utakmici mreže su mirovale prvo poluvrijeme. Na početku drugog poluvremena pogotkom Ivana Ramića ekipa Ispod strehe dolazi u vodstvo i tako je bilo do zadnje minute susreta kada Ante Sršen šalje loptu u mrežu na radost navijača Ćakule. Opet se pristupilo lutriji penala gdje je više sreće imala ekipa Ćakule i plasirala se po četvrti put u finale turnira.