Neretva je danas Iza Vage ugostila GOŠK Dubrovnik 1919. Bila je to prijateljska utakmica u sklopu priprema za nastavak sezone koja je završila rezultatom 1:1.

Neretva je u prvom poluvremenu bila uvjerljivo bolja momčad s nekoliko izglednih prilika od koji je jednu iskoristio Adel Ajkunić za vodstvo 1:0. Gosti nisu uspjeli ozbiljnije ugroziti vrata vratara Mulaća.

U drugom poluvremenu je došlo do izmjena u oba sastava te priliku dobili igrači koji do sada nisu bili u standardnoj postavi. Ovu situaciju je bolje iskoristila gostujuća momčad koja je do kraja utakmice uspjela postići izjednačujući zgoditak.

Bila je ovo zanimljiva utakmica, osobito u prvom poluvremenu. Treba naglasiti da Neretva nije nastupila u punom sastavu, nedostajali su kapetan Ante Batinović i veznjak Ante Sršen, a momčad je s klupe vodio Zoran Bubalo.

Sljedeći pripremnu utakmicu Neretva će odigrati 30. siječnja s Jadranom u Pločama.