Neretva i Jadan Luka Ploče jučer su Iza Vage odigrali prijateljsku utakmicu u sklopu priprema za novu sezonu u kojoj su Pločani pobijedili 1:2.

Bila je to zanimljiva utakmica, osobito u prvom poluvremenu u kojem se vidjela želja igrača za dokazivanjem na terenu. Prvo poluvrijeme je završilo bez pogodaka.

Utakmicu su prelomila dva brza gola Pločana u drugom poluvremenu. Nakon toga su uslijedile izmjene što je utjecalo na ritam igre. Neretva je uspjela do kraja utakmice postići gol za konačni rezultat 1:2 za Pločane.

Neretva već u subotu, 4. kolovoza u 17:30 igra drugu pripremnu utakmicu s Veležom, a uzvratna s Jadranom će biti u Pločama 7. kolovoza (utorak). Nakon toga slijede dvije gostujuće utakmice: 9. kolovoza u Dubrovniku s GOŠK-om i 13. kolovoza u Makarskoj sa Zmajem.

Zadnje dvije pripremne utakmice Neretva će odigrati na svom terenu: 16. kolovoza s dubrovačkim GOŠK-om, a 19. kolovoza s ONK Metković.