Prijepor oko ostvarenja sportskih i školskih ambicija djece i mladih nekako je trajno prisutan. Bavljenje sportom na višoj razini traži odricanje i nužno usklađivanje sa školskim obavezama i ponekad sliči vožnji na dva kolosjeka.

Metkom Desktop
Metkom Tablet L
Metkom Tablet P
Metkom Phone

Cure iz ŽNK Neretve potvrđuju da je ot moguće. Nakon Merime Tanović, Nine Mijoč, Matee Suton još jedna njihov članica je dosegla stupanj visokog obrazovanja. Jučer je u Zagrebu Karla Jurković, nakon završetka obrazovanja na Hrvatskom vojnom učilištu Franjo Tuđman, promovirana u čin poručnice Hrvatske vojske.

Karla Jurković je gotoov od samog osnutka ŽNK Neretve postala njgovim članom, a prije toga je trenirala u GOŠK-u iz Gabele. Bila je dokapetanica kluba, uzor drugim curama, pravi vojnik kluba. Pored aktivnog bavljenja nogometom Karla je završila i za nogometnu sutkinju. Nakon završene Gimnazije u Metkoviću školovanje je nastavila na Hrvatskom vojnom učilištu dr. Franjo Tudjman gdje je stekla čin poručnika i vojnu karijeru će početi u sastavu OSRH-a.

Igračice, stručni stožer i uprava Kluba ponosni su na Karlu i žele joj uspješnu karijeru! – poručuju iz ŽNK Neretva.

Foto: Privatni album

OGLAS