Nedjelja je donijela tri dvoboja 2. kola Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak. Pobjede su upisali Gorica i Osijek kao gosti, odnosno Metković-Mehanika kao domaćin.

Zadnju utakmicu Premijerke ovoga vikenda odigrali su Metković – Mehanika i Karlovac (25:17).

Metković kao i uvijek neugodan na domaćem terenu, a ovoga puta to je osjetio Karlovac koji se dobro držao do 21. minute kad je na semaforu, vjerovali ili ne, bilo 7:7. Onda je Metković ubacio u brzinu više te s nizom od šest pogodaka, otišao na predah s rezultatom 13:7.

Domaćin nije posustao u nastavku, već je raspoloženo nastavio “puniti mrežu“ Karlovčana. U 40. minuti prvi put odlaze na dvoznamenkastu prednost, +10 (18:8).

Odličnu večer kod domaćina imao je Antonio Cvitanović sa stopostotnim učinkom, 9/9. Domagoj Smojver bio je pak, prvi strijelac Karlovčana sa šest golova.