Popodne je u Pločama odigrana pripremna utakmica između domaćina Jadrana i Neretve u kojoj je Neretva slavila 4:2.

U prvom poluvremenu Neretva je izgledala dosta zrelo na terenu, kontrolirala je igru i postigla gol preko Adela Ajkunića.

Jadran je poravnao na početku drugoga poluvremena, iz jedanaesterca je precizan bio Marko Musulin. Neretva je ponovno povela preko Luke Jurčića koji je u lijepoj akciji izašao sam pred nemoćnog Jadranova golmana. Luka se još jednom upisao u strijelce kada na odlično reagirao na Marićev ubačaj. Jadran uspijeva postići svoj drugi i posljednji gol na utakmici preko Abel Kalfić za 3:2. Četvrti Neretvin gol je postigao mladi Šime Erjauc. Bila je to lijepo izrađena akcija u kojoj je Šime primio povratnu loptu s desne strane i majstorski je pospremio u Jadranovu mrežu.

Sljedeću pripremnu utakmicu Neretva će igrati u utorak u 13 sati protiv FK Sutjeska.