Večeras u 11. kolu Paket24 Premije lige A Metković Mehanika je uspjela u napetoj završnici doći do gostujuće pobjede u srazu s Rudarom iz Samobora.

Domaćin je gotovo cijelu utakmicu imao rezultatsku prednost, na odmor se otišlo pri rezultatu 16:13, ali se Metkovci nisu predavali što im je nakraju donijelo pobjedu.

Naime, kako se bližio kraj utakmice, tako se topila prednost Samoborčana. Zadnjih desetak minuta se igralo gol za gol uz minimalnu prednost domaće ekipe da bi minuti prije kraja Luka Vučić postigao dva pogotka koja su Metkovcima donijela vrijedne bodove u gostima.

Najefikasniji strijelac na utakmici je bio I. Milas (8/10) kod Metkovića, te L. Gazha (7/12) kod Rudara.

U 12. kolu Metković Mehanika će ugostiti RK Varaždin 1930., utakmica će se igrati 3. prosinca.