U Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću večeras je odigrana utakmica 7. kola Premijer lige – Lige za opstanak u kojoj je Metković Mehanika poražena od Trogira (24:27).

Metkovci su nervozno ušli u utakmicu, što ih je pratilo veći dio večerašnjeg ogleda. Bilo je dosta izgubljenih lopti i promašaja što je bilo teško nadoknaditi u srazu s motiviranim Trogirom.

Gosti su vodili veći dio prvoga poluvremena koje je završilo izjednačenjem pogotkom H. Batinovića u zadnjim sekundama (13:13). I drugo poluvrijeme su imali minimalnu prednost koju su Metkovci sustizali do zadnje četvrtine utakmice kada na greškama domaćih igrača Trogirani grade prednost za konačnu pobjedu (24:27).

Najefikasniji kod Metkovaca je bio D. Raguž (7/9), a kod Trogirana T. Radnić (8/14). Detaljnu statistiku ove utakmice možete pogledati OVDJE.

U 8. kolu Metković Mehanika će gostovati kod Osijeka, utakmica je na rasporedu 15. travnja.