I posljednjoj utakmici 6. kola Paket24 Premijer lige – Lige za ostanak slavili su domaćini. U tvrdoj i do kraja neizvjesnoj utakmici između KTC-a i Metković Mehanike slavili su Križevčani (28:27).

Nakon odmjeravanja snaga u prvim minutama utakmice KTC je do kraja prvoga poluvremena imao minimalnu prednost (14:15). Početak drugoga poluvremena pripao je Metkovcima koji su u 37. minuti imali tri pogotka prednosti. U samo nekoliko minuta Križevčani su uspjeli doći do izjednačenja. Metkovci su još jednom uspjeli ući u razdoblje rezultatske dominacije, međutim, u 58. minuti Križevčani su ponovno došli do izjednačenja (27:27), a nakon toga i do pogotka koji im je donio pobjedu.

Kod Križevčana je dominirao strijelac utakmice Marko Jurakić (12/14), a kod Metkovaca Antonio Cvitanović (9/10) i Dario Raguž (6/8). Vratarski dvojac KTC-a (Šutalo – Prezelj) je imao mršavih 9/36 obrana, kao i metkovski (Milas – Kozina) s učinkom (11/39).

U 7. kolu Metković Mehanika će na svom parketu dočekati Trogir, utakmica je na rasporedu 1. travnja.