U drugom kolu Paket24 Premijer lige Metković Mehanika je večeras na svom parketu pobijedila Zamet 41:32.

Utakmica je počela napeto, prvi pogodak je pao tek u četvrtoj minuti (J. Bezer, 1:0). Međutim, od polovice prvoga poluvremena Metkovci su preuzeli sve konce igre i na odmor se otišlo pri rezultatu 21:15.

U istom ritmu su nastavili i u drugom poluvremenu pa je visoka pobjeda bila očita: Riječani jednostavno sinu imali šanse protiv ovako raspoložene momčadi trenera Marija Bjeliša.

U redovima domaćina najefikasniji strijelci su bili J. Čutura (8/8) i H. Batinović (8/9), slijede M. Rodin (7/8) i J. Bezer (6/9)… Golman Ž. Kozina je upisao 14 obrana. Kod gostiju je najraspoloženiji bio D. Vučko (10/13).

Detaljnu statistiku utakmice možete pogledati OVDJE. U 3. kolu, 24. rujna Metković Mehanika će gostovati kod Gorice.