U 10. kolu Paket24 Premijer lige A Metković Mehanika je ugostila Goricu. Utakmica je završila podjelom bodova (26:26).

Gosti su nešto bilje otvorili utakmicu i imali prednost koju su polovicom prvoga poluvremena Metkovci poništili i prešli u vodstvo. Na odmor se otišli pri rezultatu (14:13).

Otvaranje drugoga poluvremena je pripalo Metkovcima koji su došli do prednosti od četiri pogotka (17:13). Nakon toga se igra zahuktava, a Velikogoričani ulaze triput u niz od dva pogotka što ih dovodi u vodstvo u 48. minuti (20:21). Do kraja se igralo gol za gol, a rezultatsko klatno se naginjalo ja obje strane.

Potpuna neizvjesnost na kraju je završila remijem s tim da su Metkovci imali minimalno vodstvo u 58. minuti, a Velikogričani su postigli izjednačujući pogodak 30-tak sekundi prije kraja.

Kod Metković Mehanike najefikasniji au bili J. Bezer i J. Čutura s po pet pogodaka, a kod Gorice Tomljanović s osam pogodaka.

U 11. kolu koje će se igrati 27. studenoga Metković Mehanika će gostovati kod Rudara.