Sinoć je u Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću pred brojnim publikom odigrana zaostala utakmica Paket24 Premijer lige B između RK Metković Mehanika i RK Bjelin Spačva iz Vinkovaca (27:27).

Bila je to utakmica visokog intenziteta, tvrda i iscrpljujuća s nizom izgreda koji su kulminirali u 40. minuti i velikim brojem kazni i isključenja.

Metković Mehanika je vrlo dobro otvorila utakmicu i odigrala odlično u prvom poluvremenu te je na odmor otišla s čak sedam pogodaka prednosti.

Vinkovčani su se potom sabrali, a Metkovci popustili u igri te između 40. i 47. minute nisu uspjeli postići gol. Spačva je tada napravila niz kojim je nadoknadila zaostatak i prešla u vodstvo koje je u 50. minuti bilo tri gola razlike. U napetoj završnici Metkovci su ipak uspjeli prekinuti napad Vinkovčana i u kontri u zadnjim sekundama utakmice iščupati bod (27:27).