Gostujući u Kaštel Sućurcu u 13. kolu Paket24 Premije lige A, Metkovci su došli do izjednačenja u posljednjoj minuti susreta.

U prvom poluvremenu je bila to poprilično izjednačena igra Ribole i Metković Mehanike u kojem su obje ekipe imale periode dominacije. Na odmor se otišlo pri rezultatu (15:14).

U drugom poluvremenu je Ribola krenula žustrije te je stekla prednost i do četiri gola razlike. No Metkovci se nisu predavali i polako su topili prednost Kaštelana da bi u posljednjoj minuti susreta prodorom H. Batinovića došli do vrijednog boda u gostima.

Raspoloženi Batinović je bio i najbolji strijelac susreta (9/9), kod domaćina je to bio Radina (7/11).

U 14. kolu Metković Mehanika će ugostiti Dubravu, utakmice je na rasporedu 14. prosinca.