U Paket24 Premijer ligi B 4. kolo su večeras u Gradskoj sportskoj dvorani u Metkoviću otvorili Nexe, formalno kao domaćin, a ustvari gost i Metković – Mehanika.

Našičani su nadigrali Metkovce koji nisu imali prave prilike tijekom cijeloga susreta. Nexe je nakon početnih ispipavanja snaga u prvim minutama susreta preuzeo inicijativu te je već na kraju prvoga poluvremena imao debelu prednost (22:11). U istom ritmu su Našičani nastavili i u drugome poluvremenu te potvrdili ulogu favorita koje je završilo s rezultatom (38:29).

Kod Metkovaca najefikasniji je bio Amir Bašić (6/9), slijede Josip Čutura (4/5) i Hrvoje Batinović (4/4). Vratar Kozina je upisao 9, a Romić 2 obrane.

Kod Nexea najefikasniji strijelac je bio Marko Tomić (6/8), slijede Aleksandar Bakić (5/6) i Gal Marguč (5/5). Vratar Kuzmanović je upisao 8, a Radovanović 7 obrana.

Više statističkih podataka možete vidjeti OVDJE.

U 5. kolu RK Metković Mehanika na svom parketu će dočekati RK Poreč,  utakmica je na rasporedu 7. listopada.