Nakon pobjede u Pločama, Neretva je uspješan niz pripremnih utakmica nastavila i danas u Makarskoj. Pobijedila je Zmaja 1:0.

U Neretvinoj početnoj jedanaestorici bili su: E. Mulać, M. Marić, V. Kožul. D. Glibo, T. Babić, Z. Medić, A. Ajkunić, D. Brečić, Š. Erjauc, F. Jerković i novopridošli M. Vranjić koji je do sada igrao za Čapljinu.

Pobjedonosni gol u 20. minuti postigao je Dragan Brečić na asistenciju Zvonimira Medića. Neretva je u prvom poluvremenu imala još nekoliko dobrih prilika koje nisu iskoristili dvaput A. Ajkunić i jednom F. Jerković.

Neretva je zabijala i u drugom poluvremenu, ali su suci procijenili da su golovi E. Raguža i L. Juričića postignuta iz zaleđa. Odmah na početku drugog poluvremena trener Galov je u igru uveo A. Sršena, L. Jurčića, E. Raguža i D. Kurana.

Neretva je prikazala dobru igru, kontrolirala je tijek utakmice na što domaćin Zmaj nije imao pravi odgovor.

Sljedeću pripremnu utakmicu Neretva će igrati u utorak u Kominu protiv Gusara.