Dodjelom pehar i medalja u subotu je završen 16. Međunarodni memorijalni rukometni turnir Stanko Sivrić na kojem je u kategoriji Djevojčice 2006. godište dominirala RA Jerkovac iz Metkovića.

Metkovke je osvojila prvo mjesto, Karla Šiljeg je proglašena za najbolju igračicu a Vanessa Bebić proglašena za najbolju vratarku. Drugo i treće mjesto su osvojili RA Čapljina ŽRK Međugorje.

Na dvodnevnom turniru u organizaciji Hrvatskog rukometnog kluba Međugorje nastupile su 32 ekipe u pet kategorija iz BiH i Hrvatske, među kojima su najviše pokazali rukometaši RK Izviđač. Rukometaši i rukometašice iz Ljubuškog osvojili su prva mjesta u tri od pet kategorija, dok su u po jednoj kategoriji pobjednici bili rukometaši RK Maglaj i rukometašice RA Jerkovac iz Metkovića.