RK Metković Mehanika je jučer u Čapljini odigrala pripremnu utakmicu s Rukometnom akademijom Čapljina koja je završila pobjedom domaćina 34:29. (15:17)

U prvom poluvremenu je utakmica bila poprilično izjednačena i obje su momčadi imale razdoblja rezultatske prednosti do dva gola razlike s tim da je poluvrijeme završilo pri vodstvu Metkovića 17:15.

Metković je dobro počeo i drugo poluvrijeme, ali je u zadnjoj četvrtini utakmice došlo do pada u igri. Manjak agresivnosti, puno tehničkih pogrešaka uz lošu realizaciji izglednih prilika i dosta primljenih golova iz polukontre bilo je dovoljno da Čapljina prijeđe u vodstvo i na kraju pobijedi 34:29.

Metković će slijedeću pripremnu utakmicu igrati u Metkoviću u subotu, 2. veljače s Dubrovnikom.