Nogometaši Širokog Brijega i Metkovića odigrali su utakmicu u sklopu priprema za nastavak sezone koja je završila pobjedom domaćina 3:0, prenosi Jabuka.tv

Utakmica je odigrana u klupskom kampu “Musa- Karačić” Širokobriježana na Blatu pred nekoliko desetaka gledatelja. A zanimljiva atrakcija na tribinama bili su i dobro raspoloženi navijači Metkovića Jajani.

Razlika u kvaliteti ova dva protivnika bila je očigledna od samog početka. Široki je tražio pogodak, ali mreže su mirovale sve do 36. minute, kada su domaći poveli.

Nakon Cipetićeva ubačaja s boka, a glavom je pogodio Stjepan Radeljić, novo pojačanje Širokog Brijega.

U nastavku utakmice trener domaćih Karačić je uveo kompletnu novu momčad, koja je postigla još dva pogotka.

Prvo je silovitim udarcem za 20ak metara u 62. minuti pogodio je Ante Hrkać.

Treći pogodak djelo je dvojice juniora. U 84. minuti nakon asistencije Kristijana Sesara pgoodio je Daniel Lukić.

NK Široki Brijeg: Miškić (od 46. Pehar), Cipetić (od 46. Mašić), Radeljić (od 46. Barišić), Nikić (od 46. Hrkać), Kvesić (od 46. Vištica), Stanić (od 46. Enin), Marić (od 46. Begić), Vukoja (od 46. Sesar), Ćorić (od 46. Knežević), Jurilj (od 46. Jurić), Angelov (od 46. Lukić)

ONK Metković: Batinović (od 75. Šiljeg), Mioč (od 46. Majić), I. Marušić (od 77. M. Dominiković), Boras, Mišanović, Borovac (od 70 Kozina), Popić (od 63. Bebić), Jelavić (od 46. N. Marušić), Sokol (od 46. Brečić), D. Dominiković (od 63. Talajić), Plećeš (od 70. Miletić).