Pričate dobro njemački jezik, a pri tome tražite posao? Imamo rješenje za Vas! Tvrtka M.S.S. d.o.o. otvara call centar u Metkoviću na adresi Ulica kneza Branimira 3 i zapošljava 20 radnika.

TEKST SE NASTAVLJA NAKON OGLASA

Tvrtka M.S.S. d.o.o. u suradnji sa najvećim europskim poduzećem koje putem svoje platforme pruža usluge online legitimacije (VideoID) traži vrsne govornike (C1) njemačkog jezika. Ovo je prilika koju ne smijete propustiti s obzirom na sve pogodnosti koje Vas čekaju ukoliko se pridružite našem timu.

Plaćena edukacija, mogućnost napredovanja, ugodna radna atmosfera, učenje novih vještina je sve što danas mladim ljudima treba, a samo su neke od pogodnosti koje Vas očekuju unutar našeg tima.

Opis posla:

  • komunikacija sa ljudima putem video poziva
  • provjeravanje identifikacijskih dokumenata prema postupku koji je odobrio TÜV
  • upotreba softvera za sprovođenje procesa identifikacije
  • prepoznavanje i dokumentiranje zloupotrebe ili pokušaja prevare u sklopu identifikacije
  • rad u smjenama i vikendima / praznicima

Ono što je potrebno jest da poznajete razinu njemačkog jezika B2/C1 (certifikati nisu nužni, ali svakako su prednost), osnovno korištenje MS Office paketa, izvrsne komunikacijske i interakcijske vještine, te izvrsna verbalna komunikacija na njemačkom jeziku. Od Vas očekujemo motiviranost, organiziranost i timski rad.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem kontakt broja: +385 97 723 4407 ili putem e mail adrese orga.124@mss.services

Očekujemo Vas na adresi Kneza Branimira 3, 20350 Metković.

Foto: Unsplash

OGLAS