U 13. kolu malonogometne lige UMA Metković vodeća Škrapa je doživjela poraz od Mliništa, što je iskoristila Komarna koja je u derbiju kola bila uvjerljivo bolja od Opuzena te s tri nova boda postala vodeća momčad.

Dinko Vištica bio je strijelac za iznenađujuću pobjedu Mliništa nad dotad vodećom Škrapom Momići. Podrujnica uvjerljivom pobjedom nad Norinom došla do druge pozicije.

Najuzbudljivija je bila posljednja utakmica kola između Vida i Ispod strehe u kojoj je Vid poveo preko Krvavca četiri minute prije kraja utakmice da bi na kraju ostao bez bodova (2:1). U posljednjoj minuti susreta ekipa Ispod strehe je napravila preokret, dva odlučujuća pogotka za njih postigli su H. Manenica i K. Taslak.

Podkraj i Crni put su dogovorno odgodili utakmicu, tako da Crni put za sada ima dvije utakmice manje od ostalih.