Jučer su u Gradskoj sportskoj dvorani odigrane polufinalne malonogometne utakmice Kupa UMA Metković u kojima su Opuzen i Komarna Villa Bili osigurali nastup u finalu koje će se igrati 6. svibnja (ponedjeljak).

U prvoj utakmici polufinala Opuzenci su došli do prolaska već nakon prvog poluvremena (5:0). Ekipa Mlinište je u nastavku pružilo bolju igru te su tri minute prije kraja doši na dva gola zaostatka (3:5). Međutim, više nisu imali snage i koncetracije, pa su Opuzenci postigli još jedan pogodak i tako došli do konačne pobjede od 6:3.

Za Opuzen su bila tri strijelca s po dva pogotka (Soče, Franić i Barišić), a za Mlinište strijelci  su bili Vištica, Perleta i Soldo.

U drugoj polufinalnoj utakmici favorit Komarna Villa Bili je tek u nastavku utakmice uspjeli doći do pobjede. Dugo je Crni put Pekarstvo Metkovka držao nulu preko raspoloženog vratara Bojke. Ipak iskusnija momčad Komarne Villa Bili u 25 minuti dolazi do prednosti koju su do kraja utakmice povećali u konačnih 5:1. Pogađali su Marković dvaput te Pear, Stjepanović i Bošnjak po jednom dok je jedini strijelac za Crni put bio Petrić.