Jučer, 3. prosinca odigrano je posljednje kolo jesenskog dijela malonogometne lige UMA Metković kojega je obilježio općinski derbi između Škrape i Podrujnice koja je na kraju slavila s visokih 4:2.

Zanimljiva je bila i utakmica između Pruda i Mliništa. Prvo poluvrijeme je završilo neriješeno i takav je razulatat bio do zadnje minute susreta kada ekipa Mliništa postiže pogodak za sva tri boda. Komarna je bila uvjerljiva protiv Norina (4:2). Dvoboj ekipa iz sredine tablice Opuzena i Podkraja bio je vrlo efikasan i završio je podjelom bodova. Palo je čak šest golova od toga pet u prvom poluvremenu.

Utakmica između Crnog puta i Ispod strehe je odgođena i igrat će se na proljeće, a u ovom kolu je bio slobodan Vid.

Prvenstvo će se nastaviti 14. siječnja, sada slijedi 26. Božićni malonogometni turnir Metković 2018. kojega po prvi put organizira UMA Metković.