U subotu, 12. listopada metkovski karate klub Knez Domagoj nastupio je na dva natjecanja na kojima je ukupno osvojio 11 odličja.

U sportskoj dvorani Pecara u Širokom  Brijegu održano je 3. kolo karate lige regije Hercegovina. Karate klub knez Domagoj uspješno je predstavljala Jelena Lazarević osvojivši 2. mjesto i srebrenu medalju u kategoriji Kate mlađe učenice.

Istovremeno u Zadru u Športskom centru Višnjik održano je 2. kolo Dalmatinske karate lige na kojem je nastupilo 15 natjecatelja KK Knez Domagoj koji su ukupno osvojili 10 odličja.

U katama zlato su osvojili Ivanković Petra, Zovko Jakov, Ilić  Marko, a srebro za naš Antunović  Noa. Broncu su osvojile Bebić  Gabrijela, Bebić  Lucija i Kraljević Karmen.

U borbama srebro je osvojio Knežić Dean, a broncu su osvojili Plećaš Lucija i Ilić Petar.

Za klub su još  uspješno  nastupili Vasilj Erika, Plećaš Lucija lulu, Bebić Ana, Kljusurić Matej, Ilić Jure i Bubalo Gabriela.