Naši veslači danas su nastupili na 2. Mini kup regati na Peručkom jezeru u veslačkom centru Garjak kod Vrlike. U vrlo dobrim vremenskim i organizacijskim uvjetima osvojeno je ukupno 5 medalja. Aleksandra Boras i Leonarda Krstičević su u dvojcu na pariće ovaj put bile uspješnije nego u Makarskoj i osvojile su 2. mjesto u kategoriji kadetkinje A. Seniorski dvojac na pariće (Vidović-Puljić) osvojio je 3. mjesto. Nikola Mijić osvojio je 3. mjesto za kadete -najmlađi natjecatelji. Ovo je njegova prva regata i zbog toga mu posebno čestitamo. Šime Popović osvojio je 3. mjesto u kategoriji kadeti B. Nakon nesreće u finišu utrke u Makarskoj kada mu je zlato umaklo za samo 10 ak metara zbog kontakta sa drugim čamcem, Ivan je danas osvojio zlatnu medalju. Sljedeća regata je na Zagrebačkom jarunu – Međunarodna veslačka regata JUMBO koja se održava 6. i 7. lipnja 2015.

slike i tekst: facebook VK Neretvanski gusar