Uz jedan dan odgode u Splitu na regatnoj stazi u Spinutu održana je VI. regata Kupa Dalmacije koja je ujedno i posljednja ove sezone. Naši veslači osvojili su ukupno 1 drugo i 3 treća mjesta. U konkurenciji kadetkinja Leonarda KrstičevićAleksandra Boras u dvojcu na pariće osvojile su srebro, Mislav DragobratovićIvan Ćelić u dvojcu na pariće u konkurenciji juniori A osvojili su broncu, skifist Ivan Puljić u konkurenciji juniori A bio je brončani. Naš drugi dvojac na pariće u sastavu Marin KrešićNikola Vugdelija u konkurenciji juniori B bio je također brončani. Za pohvaliti je 4. mjesto našeg Šime Popovića u konkurenciji kadeti B čija su protivnici stariji i preko godinu dana.

Ovo je bila zadnja službena provjera prije prvenstva Hrvatske koji se održava u Zagrebu od 2. do 4. listopada 2015. godine na Jarunu.