Juniori Hajduka plasirali su se u polufinale Lige prvaka, odnosno na Final four koji će se igrati u Nyonu. Hajduk će u polufinalu 21. travnja igrati protiv Milana. Drugi par čine Sporting Lisabon i AZ Alkmaar.

Hajduk je do polufinala došao preko Borussije Dortmund nakon maratonskog izvođenja penala, a u 90 minuta bilo je 1:1. Hajduk je poveo fantastičnim pogotkom Mate Antunovića u 71. minuti, a Borussija izjednačila ubrzo iz jedanaesterca.

Čudesni 19-godišnji napadač iz Otrić Seoca, koji je u Hajduk došao iz pločanskog Jadrana, već je na meti nekoliko europskih klubova koji bi ga rado vidjeli u svojim redovima, a nakon ovog pogotka Borussiji interes možda postane i još veći, piše Južni.hr.

Njegov pogodak Borussiji možete vidjeti u priloženom videu na 3:55 minuti snimke.