Nogometašice Neretve odigrale su u 11. kolu 1. HNL za žene na riječkoj Kanrtidi tvrdu i borbenu utakmicu protiv domaćina Rijeke, remizirale (1:1) i zasluženo upisale novi bod.

Trećeplasirana Rijeka nije uspjela na svom terenu nadigrati petoplasiranu Neretvu. Riječanke su povele u 60. minuti golom Čulinec Komensky. Neretva se nije predavala i upornost se na kraju isplatila. Talentirana Veronika Terzić opet postaje ključna igračica koja donosi prevagu u utakmici. Ona u 89. minuti zabija za 1:1.

Neretva je i dalje 5. na ljestvici sa 16 bodova ali se ozbiljno približila četvrtoplasiranom Agramu.

U 12. kolu Neretvi u goste dolaze nogometašice iz Slavonskog Broda (ŽNK Viktorija) koje su naše cure u prvoj dijelu prvenstva pobijedile 4:1.