Nogometašice Neretve sigurno brode Prvom nogometnom ligom za žene. Danas su Iza Vage upisale treću uzastopnu pobjedu, u srazu s Agramom koji je završio 4:0. Današnjom pobjedom ŽNK Neretva je zauzela drugo mjesto na tablici, između prvoplasiranog Splita i trećeplasiranog Osijeka.

Susret počeo je prigodnim darivanjem vratarki Jeleni Kešini za njezin 80. nastup u dresu Neretve.

Neretva je do vodstva stigle već u 6. minuti kada je Marija Herceg iskoristila grešku gostujuće obrane. U 28. minuti Nina Mijoč je snažnim udarcem savladala Horvatovu za 2:0. Najljepši pogodak djelo je Veronike Terzić u 71. minuti iz slobodnog udarca. Na kraju su gošće svoju nemoć iskazale kada je Ana Pavičić u 78. minuti pogodila vlastitu mrežu.

U sljedećem kolu ŽNK Neretva ide na gostovanje u Osijek koji je danas odigrao bez golova u Čakovcu s Katarinom Zrinskom.