Na igralištu Iza Vage odigrana je danas utakmica 2. kola Županijskog kupa u kojoj su se sastali NK Neretva i ONK Metković koja je završila pobjedom Neretve 4:0.

Bila je to utakmica bez iznenađenja. Neretva je kontrolirala tijek utakmice. Sve je bilo riješeno već u prvom poluvremenu. Prvi gol je u 21. minuti postigao Zvonimir Medić iz slobodnog udarca. U 31. minuti je Marin Tomas dao gol za 2:0, a u zadnjoj minuti prvog poluvremena za 3:0 je zabio Eduard Raguž. Isti igrač se u 75. minuti po drugi put upisao upisao u strijelce za konačni rezultat utakmice 4:0.

Neretva u sljedećem kolu igra protiv boljega iz susreta NK Neretvanac i NK Jadran LP za pobjednika NC Dolina Neretve. Nakon toga slijede polufinalne utakmice Županijskog kupa.