U 2. kolu 1. HNL za žene u Palovcu kod Čakovca Katarina Zrinski i Neretva odigrali su utakmicu bez golova (0:0).

U prvom poluvremenu gošće su imale inicijativu i nekoliko izglednih prilika, ali je ali je domaća vratarka obranila prilike gošći. U drugom poluvremenu druga slika. Domaće igračice ubacuju u veću brzinu i stvorile su niz prilika. Neretvina vratarka Jelena Kešina brani baš sve, a jednom ju spašava stativa.

U osamdeset i drugoj minuti Pericu Cicijelj  ruše u kaznenom prostoru, a sudac pokazuje na bijelu točku. Kazneni udarac izvodi Dijana Bakač, njezin udarac spretno brani vratarka  Kešina. Slijede stalni napadi na gol Neretve, ali do kraja rezultat se nije mijenjao.

U 3. kolu koje se igra za dva tjedna Neretvi Iza Vage dolazi novi prvoligaš, zagrebački Dinamo.