Zadar odnosi puni plijen s Neretve (0:1), ostaje prvi pratitelj vodećeg Uskoka, te nakon šest kola rubrika porazi ostaje mu prazna. S druge strane domaći plavo-bijeli upisuju prvi poraz na svom travnjaku.

Na neki način, gosti su opravdali ulogu favorita, posebno igrom iz prvog dijela susreta. U nastavku, pomalo neočekivano, nakon viđenog u prvih 45 minuta, domaćini su bili aktivniji suparnik, ali bez neke prave prigode za pogodak.

Sve je riješeno u prvom dijelu, jedini pogodak vrijedan tri boda postigao je mladi, 18-godišnji, Božo Ricov (31′). Ubačaj s boka pospremio je neobranjivim udarcem iz blizine iza leđa nemoćnog Sefe. Prvi je to njegov seniorski pogodak u službenim susretima. Pamtit će ga.

Još jedna zanimljivost vezana uz ovo nadmetanje, na suprotnim strana bili su braća Bubalo. Najstariji Ivan (32) predvodio je napad Zadrana, najmlađi Jakov (17) bio je na klupi Neretve, a srednji Luka (23) je u Harstadu (Norveška).