Danas je djelomično odigrano 14. kolo 1. županijske lige s kojim je počeo proljetni dio sezone. Zbog vremenskih neprilika čak pet utakmica je određeno za 31. ožujka.

NK Neretva je Iza Vage dočekala Konavljanina iz Cavtata. Utakmica je počela u 15 sati. Plavo-bijeli su bili premoćni i pobijedili su rezultatom 5:0.

Već u 9. minuti susreta Frane Jerković je postigao prvi gol, a deset minuta kasnije isto je ponovio i Eduard Raguž. U 41. minuti susreta gol je postigao kapetan Ante Batinović te se na odmor otišlo pri rezultatu 3:0.

U drugom poluvremenu je u 55. minuti za 4:0 zabio Mirko Marić. Tada je trener Goran Galov napravio sve raspoložive izmjene. Umjesto Marića (64′), Raguža (64′), Kurana (67′), Medića (67′) i Jerkovića (75′), ušli su D. Brečić, M. Tomas, N. Kaleb, T. Dodig i G. Obradović. U 75′ je Marin Tomas pogodio za konačni 5:0.

Za Neretvu još su nastupili E. Mulać, T. Bebić, D. Manenica, A. Sršen i M. Ćopo.

U drugoj odigranoj utakmici 14. kola 1. ŽNL DN u Krvavcu je Maestral izgubio od Slavena 0:1.