U današnja tri susreta 4. kola Paket24 Premijer lige – Lige A, sva tri domaćina upisala su pobjede. Zagreb je bio izuzetno uvjerljiv protiv Trogira, Sesvete su slavile u derbiju kola, a Zamet je sjajnom završnicom stigao do bodova protiv Metković- Zalma.

Zamet je kao domaćin pobijedio Metković-Zalmo. Bio je to jako borben i zanimljiv susret. Gosti su imali samo jedno izjednačenje i to na početku susreta. Ali u prvih 30 minuta njihov zaostatak bio je od jednog do tri pogotka i bili su stalna prijetnja domaćinu. Zanimljivo je primijetiti da su tom poluvremenu samo Zamećani imali dvije mini serije po dva pogotka. I to na početku i kraju poluvremena. Na predah su odnijeli tri pogotka viška, 13:10.

Slično je bilo i u nastavku. U 47. minuti tako je riječki sastav bio u prednosti 22:19. Ali se onda nakon sjajne serije gostiju od četiri pogotka za redom našao u minusu od jednog pogotka (22:23) i pobjeda, koja je bila na vidiku, odjedanput je postala upitna. To ih je trglo. Reagirali su hrabro, odlučno i nizom od 6:1 uz izvrstan doprinos svojih vratara i na kraju stigli do pobjede 28:25. Briljantni Tin Tomljanović dao je 10 pogodaka. Dominik Marković ugradio je u to slavlje 14 obrana. Još dvije dodao je Liridon Zena. Gostima nije pomoglo ni 17 obrana njihovih vratara (Ante Granić 11, Zvonimir Hrka 6). Sa šest pogodaka, najnovije pojačanje iskusni Marko Tarabochia, bio je najbolji strijelac Metkovaca.