Nakon uzbudljive završnice Kupa UMA Metković na Onkovu umjetnom travnjaku pobjednički pokal je podigla ekipa Komarna. MNK Sv. Roko Podrujnica je do 38. minute imao vodstvo 2:0, da bi u zadnje dvije minute s igračem-golmanom u igri Komarna izjednačila i u izvođenju penala došla do ovogodišnje titule.

Konačni rezultat je bio 7:6 za Komarnu. U regularnom vremenu strijelci za ekipu Sv. Roko Podrujnica su bili Vinko Barbir (2′) i Dane Dominiković (12′), a za Komarnu Ivan Marković (39′) i Nikola Granić (40′).

Komarna je finale izborila u dvoboju protiv Ispod Strehe Metković dok je Sv. Roko Podrujnica pobijedila malonogometaše Pruda.

MNK Komarna: Josip Ivanković, Ivan Marković, Tomislav Bošnjak, Josip Stjepanović, Darko Ivanković, Nikola Granić, Duje Medak, Ilija Krešić. Voditelji: Ivo Jerković i Neven Majić.

MNK Sv. Roko Podrujnica: Božo Medić, Matko Krilić, Saša Burđelez, Vinko Barbir, Ivan Medak, Mario Markota, Marko Puljić, Karlo Ćelić, Pavo Čančar, Ivan Markić, Drago Bezer i Dane Dominiković. Voditelji: Ivan Markić i Drago Bezer.