U nedjelju su odigrane četiri preostale utakmice 31. kola 3. HNL jug. Neretva je odigrala neriješeno u gostima s mravinačkom Slogom. Poveo je domaćin u 3. minuti susreta iz kaznenoga udarca, precizan je bio Romić. Anković je izjednačio u 19. minuti.

Neretvanac je još jednom propustio uzeti tri boda, Nikola Čepo je pogodio za 1:1 u 90. minuti, sjajan vikend za mladog Čepu nakon gola u juniorskoj ligi izravno iz kornera. Lider Jadran je doživio težak poraz u Ivanbegovini te mu sada Zadar puše za vratom s treće pozicije na tablici s tri, a drugoplasirani Hrvatski dragovoljac s dva boda zaostatka.

Splitu je pripao derbi te je tako na tablici preskočio Neretvu i približio se mjestima koja vode u jedinstvenu 3. ligu.