Danas je odigrano 2. kolo Prve županijske nogometne lige.

U Metkoviću su slavili gostiju (1:4). Orebić je prije odlaska na odmor imao 2:0 protiv domaćina, ONK Metković (Elmedin Alić u 10. i Ivan Kordić u 45. minuti), a u nastavku je potvrdio pobjedu – nova dva pogotka za 4:0 (Miro Štimac u 66., te u 70. minuti još jednom Alić), tri boda i prvo mjesto nakon 2. kola. Poraz domaćina ublažio je Dragan Brečić u 76. minuti.

Gusar je poveo već u 4. minuti. Toma Medak je zatresao mrežu Župe dubrovačke u Pločama, na pomoćnom igralištu Jadran Luke Ploče gdje ‘Žuta podmornica’ igra domaće utakmice dok se ne završe svi radovi na i uokolo igrališta u Kominu. Aktualni prvak je izjednačio u 31. minuti iz kaznenog udarca, kojeg je realizirao Karlo Buhač. U nastavku kazneni udarac za Gusar u 53. minuti, koji je također realiziran (Ivan Buhać), a u 69. minuti još se jednom zatresla mreža gostiju (autogol Viktor Lekaj), piše Dubrovački vjesnik.

U Smokvici Jadran je osvojio prve bodove. Poveo je s 3:0 protiv Maestrala (Nedjeljko Kešina u 25., Adrian Beriša u 30. i 32. minuti), a potom su pogađali gosti iz Krvavca, ali samo dva puta (Bruno Božić u 43. i Hrvoje Soldo u 52. minuti).

Rezultati: Hajduk 1932. – Slaven 1:2, Croatia – BŠK Zmaj 3:1, ONK Metković – Orebić 1:4, Gusar – Župa dubrovačka 3:1, Jadran – Maestral 3:2, Sokol – Konavljanin 1:1.

Raspored 3. kola: Konavljanin – Hajduk 1932., Maestral – Sokol, Župa dubrovačka – Jadran, Orebić – Gusar, BŠK Zmaj – ONK Metković, Slaven – Croatia.