U 6. kolu Paket24 Premijer lige B RK Metković Mehanika je poražena na gostovanju kod RK Dubrava (30:25).

Pred 400 gledatelja u Sportskoj dvorani u zagrebačkoj Dubravi domaćin se pokazao kao bolja momčad, ne ispuštajući rezultatsku prednost tijekom cijele utakmice.

Metkovci su u nekoliko navrata uspjeli doći do minimalnog zaostatka u prvih dvadeset minuta susreta, no, na kraju prvoga poluvremena rezultat je bio visokih 18:12 za Zagrepčane koji su u drugom poluvremenu bili još uvjerljiviji.

Ivan Barbić (6/9) je bio najefikasniji kod domaćina, a Domagoj Grizelj (7/8) kod gostiju.

Metković Mehanika je trenutno četvrta na ljestvici sa 6 bodova i utakmicom manje. U 7. kolu Metkovci će ugostiti KTC iz Križevaca, utakmica je na rasporedu 21. listopada.